Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » Kontakt » Logistyka i Księgowość

Logistyka i Księgowość

Monika Bochenek
Specjalista ds. Logistyki
32 626 02 60

monika.bochenek@rector.pl

 
Mariusz Ignaciak
Specjalista ds. Logistyki i Zakupów
32 626 02 62 mariusz.ignaciak@rector.pl  
Maciej Knapik
Specjalista ds. Logistyki
32 626 02 60 maciej.knapik@rector.pl  
Marcin Bobrowski
Magazyn Mszczonów
46 858 19 00
798 290 366
marcin.bobrowski@rector.pl  
Piotr Stępień
Inżynier ds. Jakości i BHP
668 832 577 piotr.stepien@rector.pl  
KSIĘGOWOŚĆ
Agnieszka Mrówka
Główna Księgowa

32 626 02 66
660 750 996

agnieszka.mrowka@rector.pl  
Anna Wartalska-Gucik
Specjalista ds. Księgowości
32 626 02 67
anna.wartalska@rector.pl  
Barbara Pawlik
Asystentka ds. Księgowości
32 626 02 65 barbara.pawlik@rector.pl  
Andżelika Kowal
Asystentka ds. Księgowości
32 626 02 65 andzelika.kowal@rector.pl  

 



NIP: 649-21-10-127, REGON: 278042767, Kapitał zakładowy 38 200 000,00zł, Sąd Rejonowy Kraków - Śródmieście, KRS 0000154887Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 50 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. Małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
strop sprężony belki prefabrykowane montaż bezpodporowy prefabrykaty RECTOBETON program EURYDICE szalunek tracony wysokość stropu producent belek wymiana stropu Rector system stropowy
osób online: 3 kreacja:  
Facebook