Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » O firmie » RECTOR Polska

RECTOR Polska

Firma RECTOR Polska jest  filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na temtejszym rynku od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. RECTOR Polska zaczęła swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku. W listopadzie 2008 r. w Chrzanowie uruchomiliśmy pierwszy zakład produkcyjny belek z betonu sprężonego.

Nasza działalność oparta jest na wyjątkowym know-how oraz na umiejętności rozwijania kreatywnych rozwiązań zgodnie z potrzebami klientów i partnerów z branży budowlanej.

Zgrany zespół, partnerstwo i lojalność są bez wątpienia największymi atutami RECTOR Polska, traktujemy nasze cele bardzo poważnie i wspólnie pracujemy aby je realizować.

 

Wybór RECTOR Polska to już od etapu projektowania wybór dobrego partnera. Wyróżnia nas przede wszystkim umiejętność rozumienia potrzeb naszych Klientów. Zespół  inżynierów i handlowców pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania technicznego. W zależności od Państwa potrzeb doradzimy i opracujemy rozwiązania w pełni spełniające Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że nasz profesjonalim i solidność przy opracowywaniu projektów będzie dla Państwa potwierdzeniem, że warto nam zaufać.

RECTOR to synonim jakości produktów i usług dla firm budowlanych oraz dla budownictwa indywidualnego. 
RECTOR posiada sieć ponad 60-ciu dystrybutorów promujących markę RECTOR w Polsce.

Informacji na temat cen, warunków handlowych i dostaw dla poszczególnych regionów udzieli nasz Zespół Handlowców.


 

 NIP: 649-21-10-127, REGON: 278042767, Kapitał zakładowy 38 200 000,00zł, Sąd Rejonowy Kraków - Śródmieście, KRS 0000154887Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 50 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. Małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
belka sprężona montaż bezpodporowy rozwiązania stropowe strop dla renowacji wysokość stropu program EURYDICE Strop nad przestrzenią wentylowaną system stropowy pustak deklowany strop gęstożebrowy lekkie wypełnienie wymiana stropu
osób online: 2 kreacja:  
Facebook