Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » Aktualności » Rectolight idealny przy budowie domu energooszczędnego

Rectolight idealny przy budowie domu energooszczędnego

wielkość tekstu:A | A | A

Przy budowie domu jednorodzinnego w Wieliczce, firma DOMY ENERGOOSZCZĘDNE Michał Sochacki zastosowała system stropowy RECTOLIGHT. Możliwości jakie dają nasze belki stropowe RECTOR RS, ich duża rozpiętość oraz ultralekkie wypełnienie z prasowanego drewna RECTOLIGHT, przystosowane do montażu sufitu podwieszanego (pozwala na łatwe prowadzenia kanałów wentylacyjnych i innych instalacji), sprawiły, że system idealnie sprawdził się w projekcie domu energooszczędnego. Decydując się na system Rectolight można znacznie uprościć i skrócić prace, co pokazała i ta budowa. Prace związane z przygotowaniem stropu do momentu wylania nadbetonu, w domu o powierzchni użytkowej 180 m2, trzyosobowa ekipa, przy użyciu jedynie siły rąk i wyrzynarki może przeprowadzić w ciągu 2 dni.

 

 

czytano: 2046 razy

źródło: rector.pl

Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
osób online: 2 kreacja:  
Facebook