STROPY sprężone - RECTOR - Producent sprężonych systemów stropowych, strunobeton

STROPY sprężone - RECTOR - Producent sprężonych systemów stropowych, strunobeton

Logistyka i Księgowość

Strona główna » Kontakt » Logistyka i Księgowość

wielkość tekstu: A | A | A

LOGISTYKA, CONTROLLING    
Edyta Trzósło
Kierownik ds. Logistyki i Zakupów i Controllingu
32 626 02 64
668 311 410
edyta.trzoslo@rector.pl        
Natalia Lowicer-Czapińska
Z-ca Kierownika ds. Zakupów
32 626 02 64 natalia.lowicer-czapinska@rector.pl 
Monika Bochenek
Specjalista ds. Logistyki
32 626 02 60

monika.bochenek@rector.pl

Mariusz Ignaciak
Starszy Specjalista ds. Logistyki i Planowania Produkcji
32 626 02 62 mariusz.ignaciak@rector.pl
Maciej Knapik
Specjalista ds. Logistyki
32 626 02 60 maciej.knapik@rector.pl
Marcin Bobrowski
Magazyn Mszczonów
46 858 19 00
798 290 366
marcin.bobrowski@rector.pl
Piotr Stępień
Inżynier ds. Jakości i BHP
668 832 577 piotr.stepien@rector.pl
KSIĘGOWOŚĆ
Agnieszka Mrówka
Główna Księgowa

32 626 02 66
660 750 996

agnieszka.mrowka@rector.pl
Anna Wartalska-Gucik
Specjalista ds. Księgowości
32 626 02 67 anna.wartalska@rector.pl
Barbara Pawlik
Asystentka ds. Księgowości
32 626 02 65 barbara.pawlik@rector.pl
Aneta Wnęk
Asystentka ds. Księgowości
32 626 02 65 aneta.wnek@rector.pl

Zapewniamy

  • NAJSZERSZY ASORTYMENT BELEK, WYSOKOŚĆ STROPU OD 16 cm, ROZPIĘTOŚĆ DO 10,0 m
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WŚRÓD STROPÓW BELKOWO PUSTAKOWYCH
  • BRAK KLAWISZOWANIA I ZARYSOWANIA STROPÓW
  • DUŻĄ ELASTYCZNOŚĆ - DOWOLNE OBCIĄŻENIA, MOŻLIWE UKŁADY AKUSTYCZNE
  • RECTOBETON - TRADYCYJNE ROZWIĄZANIE MOŻLIWE DO ZASTOSOWANIA W KAŻDYM BUDYNKU I NA KAŻDYM POZIOMIE
  • RECTOLIGHT - INNOWACYJNE I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE, DAJĄCE DUŻE MOŻLIWOŚCI ARANŻACJI
  • SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA Z 65-cio LETNIĄ TRADYCJĄ
  • FRANCUSKĄ TECHNOLOGIĘ, POLSKI PRODUKT

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

Adres

RECTOR Polska Sp. z o.o.
32-500 Chrzanów, ul. Śląska 64e

KONTAKT

tel: +48 32 626 02 60
e-mail: info@rector.pl

 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna