Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » Kontakt » Handel i Marketing

Handel i Marketing

Tomasz Chmielowiec
Dyrektor Operacyjny RECTOR Polska
 
 

668 311 383

tomasz.chmielowiec@rector.pl  

Krzysztof Zabój
Dyrektor Handlowy

  668 270 677

krzysztof.zaboj@rector.pl

HANDLOWCY R1      

 Piotr Wołos
Manager Regionu Południe

  660 794 819 piotr.wolos@rector.pl
Seweryn Bernad
Doradca Techniczno - Handlowy
(śląskie północ) 698 658 210 seweryn.bernad@rector.pl
Sławomir Śmiałek
Doradca Techniczno - Handlowy
(małopolskie) 502 248 201 slawomir.smialek@rector.pl
Zbigniew Brzyszkowski
Doradca Techniczno - Handlowy
(śląskie południe) 696 043 862 zbigniew.brzyszkowski@rector.pl
Marcin Malinowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(dolnośląskie, opolskie) 502 248 155 marcin.malinowski@rector.pl
Paweł Wojciuch
Doradca Techniczno - Handlowy
(dolnośląskie, opolskie) 502 248 169 pawel.wojciuch@rector.pl  
Tomasz Kaplita
Doradca Techniczo - Handlowy

(podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie)

506 676 243

tomasz.kaplita@rector.pl

 
HANDLOWCY R2
   668 431 646    
Robert Młynarski
Manager Regionu Północ
 
  668 139 500 robert.mlynarski@rector.pl
Radosław Golik
Doradca Techniczo - Handlowy
(mazowieckie,warmińsko -mazurskie,podlaskie) 668 595 617 radoslaw.golik@rector.pl
Jakub Rosiak
Doradca Techniczno - Handlowy
(wielkopolskie,lubuskie,zachodnio-pomorskie) 668 431 646 jakub.rosiak@rector.pl  
Radosław Sawicki
Doradca Techniczno - Handlowy

(pomorskie)

502 248 196 radoslaw.sawicki@rector.pl
Marcin Prusowski
Doradca Techniczno - Handlowy
(kujawsko-pomorskie) 502 248 156 marcin.prusowski@rector.pl
Daniel Tylingo
Doradca Techniczno - Handlowy

(łódzkie i część mazowieckiego)

506 676 154 daniel.tylingo@rector.pl  
MARKETING        
Katarzyna Nowak
Specjalista ds. Marketingu
 
668 270 687
katarzyna.nowak@rector.pl  
Przemysław Deryło
Inżynier ds. Rozwoju Produktu
  604 610 446

przemyslaw.derylo@rector.pl
 

 

 



NIP: 649-21-10-127, REGON: 278042767, Kapitał zakładowy 38 200 000,00zł, Sąd Rejonowy Kraków - Śródmieście, KRS 0000154887Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
wysokość stropu Strop nad przestrzenią wentylowaną system stropowy belki z betonu sprężonego konstrukcja stropowa szalunek tracony strop dla renowacji strunobeton RECTOBETON System stropowy RECTOLIGHT montaż bezpodporowy belka sprężona
osób online: 2 kreacja:  
Facebook