Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » Informacje prawne

Informacje prawne

Żadna część tego serwisu nie może być publikowana bez pisemnej zgody RECTOR Polska. Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie do użytku prywatnego w granicach dozwolonych przez prawo.

Serwis zawiera ogólne informacje, które nie powinny być wykorzystywane przez ich odbiorcę dla jego potrzeb bez uprzedniej, szczegółowej konsultacji z RECTOR Polska. RECTOR Polska stanowczo odradza kierowanie się wyłącznie informacjami zawartymi w niniejszym serwisie, bez odpowiedniego zbadania w RECTOR Polska przydatności danej informacji dla konkretnego zamierzenia. RECTOR Polska, jak również autorzy informacji zawartych w serwisie, nie ponoszą odpowiedzialności za błędy informacji, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
RECTOR Polska nie zobowiązuje się w żaden sposób i nie zapewnia, że serwis będzie działał prawidłowo i bez przerwy. RECTOR Polska dokłada starań i stosuje środki mające na celu zabezpieczenie serwisu przed wirusami, złośliwym oprogramowanie itp., niemniej jak powszechnie wiadomo nie jest możliwe całkowite zabezpieczenie się przed takimi działaniami, wobec czego RECTOR Polska nie zobowiązuje się, ani nie zapewnia, iż korzystanie z serwisu jest w pełni bezpieczne.
Wszelkie znaki towarowe użyte do budowy niniejszej strony objęte są prawami własności przemysłowej lub prawami autorskimi, a ich używanie jest zabronione bez stosownej zgody uprawnionego podmiotu.
RECTOR Polska nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość innych stron internetowych nie należących do RECTOR Polska, a w szczególności tych stron dzięki, którym uzyskali Państwo dostęp do niniejszej strony internetowej, jak i tych, do których możecie Państwo uzyskać dostęp dzięki niniejszej stronie internetowej. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadną z ww. stron jak również za odesłania (linki), które zawarte są na ww. stronach.

 NIP: 649-21-10-127, REGON: 278042767, Kapitał zakładowy 38 200 000,00zł, Sąd Rejonowy Kraków - Śródmieście, KRS 0000154887Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
montaż bezpodporowy system stropowy belka sprężona Strop nad przestrzenią wentylowaną strop gęstożebrowy wymiana stropu strop sprężony System stropowy RECTOLIGHT lekkie wypełnienie RECTOBETON pustak deklowany strop dla renowacji
osób online: 3 kreacja:  
Facebook