Strona główna
pl pl pl pl

Strona główna » O firmie » RECTOR Polska

RECTOR Polska

Firma RECTOR Polska jest  filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na temtejszym rynku od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. RECTOR Polska zaczęła swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku. W listopadzie 2008 r. w Chrzanowie uruchomiliśmy pierwszy zakład produkcyjny belek z betonu sprężonego.

Nasza działalność oparta jest na wyjątkowym know-how oraz na umiejętności rozwijania kreatywnych rozwiązań zgodnie z potrzebami klientów i partnerów z branży budowlanej.

Zgrany zespół, partnerstwo i lojalność są bez wątpienia największymi atutami RECTOR Polska, traktujemy nasze cele bardzo poważnie i wspólnie pracujemy aby je realizować.

 

Wybór RECTOR Polska to już od etapu projektowania wybór dobrego partnera. Wyróżnia nas przede wszystkim umiejętność rozumienia potrzeb naszych Klientów. Zespół  inżynierów i handlowców pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania technicznego. W zależności od Państwa potrzeb doradzimy i opracujemy rozwiązania w pełni spełniające Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że nasz profesjonalim i solidność przy opracowywaniu projektów będzie dla Państwa potwierdzeniem, że warto nam zaufać.

RECTOR to synonim jakości produktów i usług dla firm budowlanych oraz dla budownictwa indywidualnego. 
RECTOR posiada sieć ponad 60-ciu dystrybutorów promujących markę RECTOR w Polsce.

Informacji na temat cen, warunków handlowych i dostaw dla poszczególnych regionów udzieli nasz Zespół Handlowców.


 

 NIP: 649-21-10-127, REGON: 278042767, Kapitał zakładowy 38 200 000,00zł, Sąd Rejonowy Kraków - Śródmieście, KRS 0000154887Strona główna

informacje prawne RECTOR Polska Sp. z o.o., ul. Śląska 64 e, 32-500 Chrzanów, tel: +48 (32) 626 02 60, fax: +48 (32) 626 02 61 do góry

Firma RECTOR jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Centrala firmy jak również nasz zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie (woj. małopolskie). RECTOR Polska proponuje nowoczesne stropy gęstożebrowe przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego System stropowy RECTOBETON: Innowacyjne rozwiązanie strop o konstrukcji z betonu sprężonego i pustaków betonowych. * WYTRZYMAŁOŚĆ - belki wykonywane z betonu B-60,* ELASTYCZNOŚĆ - rozpiętości od 1m do 10 m co 10 cm. System stropowy RECTOLIGHT: lekkie drewniane wypełnienie, idealne do szybkiego, ręcznego montażu, wypełnienie 10 razy lżejsze dla stropu 2 razy wytrzymalszego. * WYTRZYMAŁOŚĆ - gwarancja bezpiecznej pracy zarówno przy układaniu jak i zalewaniu stropu.
Tagi
drewniane wypełnienie montaż bezpodporowy konstrukcja stropowa strop sprężony belka sprężona pustak deklowany Strop nad przestrzenią wentylowaną wymiana stropu system stropowy RECTOBETON lekkie wypełnienie strunobeton
osób online: 2 kreacja:  
Facebook