STROPY sprężone - RECTOR - Producent sprężonych systemów stropowych, strunobeton

STROPY sprężone - RECTOR - Producent sprężonych systemów stropowych, strunobeton

Handel oraz Marketing i Rozwój

Strona główna » Kontakt » Handel oraz Marketing i Rozwój

wielkość tekstu: A | A | A

Krzysztof Zabój
Dyrektor Handlowy

  668 270 677

krzysztof.zaboj@rector.pl

HANDLOWCY R1

     

 Piotr Wołos
Manager Regionu Południe

  660 794 819 piotr.wolos@rector.pl
Seweryn Bernad
Doradca Techniczno - Handlowy
(śląskie północ) 698 658 210 seweryn.bernad@rector.pl
Sławomir Śmiałek
Doradca Techniczno - Handlowy
(małopolskie) 502 248 201 slawomir.smialek@rector.pl
Zbigniew Brzyszkowski
Doradca Techniczno - Handlowy
(śląskie południe) 696 043 862 zbigniew.brzyszkowski@rector.pl
Marcin Malinowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(dolnośląskie, opolskie) 502 248 155 marcin.malinowski@rector.pl
Paweł Wojciuch
Doradca Techniczno - Handlowy
(dolnośląskie, opolskie) 502 248 169 pawel.wojciuch@rector.pl
Tomasz Kaplita
Doradca Techniczo - Handlowy

(podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie)

506 676 243

tomasz.kaplita@rector.pl

HANDLOWCY R2

     
Robert Młynarski
Manager Regionu Północ

 
  668 139 500 robert.mlynarski@rector.pl
Radosław Golik
Doradca Techniczo - Handlowy
(mazowieckie,warmińsko -mazurskie,podlaskie) 668 595 617 radoslaw.golik@rector.pl
Piotr Cyta
Doradca Techniczno - Handlowy

(pomorskie, warmińsko-mazurskie)
502 248 196 piotr.cyta@rector.pl
Jakub Rosiak
Doradca Techniczno - Handlowy
(wielkopolskie,lubuskie,zachodnio-pomorskie) 668 431 646 jakub.rosiak@rector.pl
Marcin Prusowski
Doradca Techniczno - Handlowy
(kujawsko-pomorskie) 502 248 156 marcin.prusowski@rector.pl
Daniel Tylingo
Doradca Techniczno - Handlowy

(łódzkie i część mazowieckiego)

506 676 154 daniel.tylingo@rector.pl

MARKETING I ROZWÓJ

     
Justyna Dębowska
Kierownik Marketingu i Rozwoju
  608 440 222 justyna.debowska@rector.pl
Katarzyna Nowak
Specjalista ds. Marketingu
 
668 270 687

katarzyna.nowak@rector.pl
Przemysław Deryło
Inżynier ds. Rozwoju Produktu
  604 610 446

przemyslaw.derylo@rector.pl

Zapewniamy

  • NAJSZERSZY ASORTYMENT BELEK, WYSOKOŚĆ STROPU OD 16 cm, ROZPIĘTOŚĆ DO 10,0 m
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WŚRÓD STROPÓW BELKOWO PUSTAKOWYCH
  • BRAK KLAWISZOWANIA I ZARYSOWANIA STROPÓW
  • DUŻĄ ELASTYCZNOŚĆ - DOWOLNE OBCIĄŻENIA, MOŻLIWE UKŁADY AKUSTYCZNE
  • RECTOBETON - TRADYCYJNE ROZWIĄZANIE MOŻLIWE DO ZASTOSOWANIA W KAŻDYM BUDYNKU I NA KAŻDYM POZIOMIE
  • RECTOLIGHT - INNOWACYJNE I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE, DAJĄCE DUŻE MOŻLIWOŚCI ARANŻACJI
  • SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA Z 65-cio LETNIĄ TRADYCJĄ
  • FRANCUSKĄ TECHNOLOGIĘ, POLSKI PRODUKT

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

Adres

RECTOR Polska Sp. z o.o.
32-500 Chrzanów, ul. Śląska 64e

KONTAKT

tel: +48 32 626 02 60
e-mail: info@rector.pl

 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna